listopada 16, 2018

O mnie

Hej! Mam na imię Iwona i jestem dietetykiem. 


Ukończyłam studia na SGGW w Warszawie oraz UP w Poznaniu.
Ponieważ pracuję głównie online, pracuję z ludźmi z różnych miejsc na świecie i z różnymi problemami. Mam również szersze spojrzenie na zalecenia i opiekę zdrowotną z różnych krajów.

W swojej pracy opieram się na Evidence Based Medicine (medycynie opartej na dowodach naukowych). Nie wykonuję żadnych testów na nietolerancje i nie zalecam przyjmowania dziwnych specyfików. Węcz przeciwnie, właściwa dieta wsparta o niezbędna suplementację to podstawa.
Dieta


Od lat stosuję dietę opartą na nieprzetworzonych produktach roślinnych i nie wyobrażam sobie jeść inaczej! Ta dieta daje mi energię, możliwość poznawania wielu nowych smaków, restauracji oraz ludzi. Jest to już nie tylko sposób odżywiania się, ale również styl życia. Jeżeli chcesz zobaczyć, co jem na co dzień, zajrzyj na mój Instagram.


Praca

Pracuję głównie online z pacjentami na dietach roślinnych. 
Oprócz pracy z pacjentami, prowadzę wykłady, warsztaty, piszę artykuły związane z odżywianiem i zdrowiem oraz współpracuję z rstauracjami i przedszkolem.

Biorę aktywny udział w dniach weganizmu i innych wydarzeniach związanych ze zdrowiem i dietą roślinną. Czasem występuję również gościnnie na różnych wydarzeniach i konferencjach nie związanych z dietami roślinnymi a psychologią, zmianą osobistą i rozwojem.Edukacja Zdobywanie nowych umiejętności jest dla mnie wyzwaniem i jednocześnie pasją. Uwielbiam rozszerzać swoją wiedzę, dlatego uczęszczam na kursy, szkolenia i konferencje z zakresu: dietetyki, rozwoju osobistego, medycyny, psychologii oraz biznesu.

Prowadzę również kanał na youtube, na którym staram się walczyć z popularnymi mitami żywieniowymi i dzielić się swoją wiedzą.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Dieta roślinna, zarządzanie sobą , Blogger