października 29, 2017

O mnie


Nazywam się Iwona Kibil
Jestem magistrem dietetyki. Absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Zostałam dietetykiem, aby pomóc ludziom uniknąć chorób zależnych od niewłaściwej diety lub pomóc im w powrocie do zdrowego trybu życia. Od dawna jest to moją pasją.
Od lat stosuję dietę opartą na nieprzetworzonych produktach roślinnych i nie wyobrażam sobie jeść inaczej. 
Biorę aktywny udział w dniach weganizmu i innych wydarzeniach związanych ze zdrowiem i ekologią. Prowadzę wykłady i warsztaty, piszę artykuły. Występowałam również gościnnie na różnych wydarzeniach i konferencjach nie związanych z dietami roślinnymi a psychologią, zmianą osobistą i rozwojem.
Uwielbiam rozszerzać swoją wiedzę, dlatego uczęszczam na kursy, szkolenia i konferencje z zakresu: dietetyki, rozwoju osobistego, medycyny, psychologii oraz biznesu.

Pracuję m.in. z:
  • weganami i wegetarianami
  • kobietami w ciąży i karmiącymi
  • niemowlętami i małymi dziećmi (w tym dziećmi z problemami)
  • osobami z nadwagą i obciążonymi różnymi schorzeniami: z niedoczynnością tarczycy, chorobami układu pokarmowego, chorobami układu krążenia, insulinoopornością itp.

Współpracuję z czasopismem MagazynVege, restauracją WegeMama, wegetariańskim przedszkolem Przygoda z naturą, stowarzyszeniami: Empatia i Szczęśliwi bez cukru oraz fundacją Viva. Piszę również artykuły dla czasopisma specjalistycznego Food Forum.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Dieta roślinna, zarządzanie sobą , Blogger