stycznia 08, 2018

O mnie


Hej! Nazywam się Iwona Kibil


Jestem magistrem dietetyki. Studiowałam na SGGW w Warszawie oraz UP w Poznaniu.
Od kilku lat pracuję jako dietetyk a obecnie głównie online.

Od lat stosuję dietę opartą na nieprzetworzonych produktach roślinnych i nie wyobrażam sobie jeść inaczej!
Oprócz pracy z pacjentami, prowadzę wykłady, warsztaty, piszę artykuły związane z odżywianiem i zdrowiem oraz współpracuję z rstauracjami i przedszkolem.
Biorę aktywny udział w dniach weganizmu i innych wydarzeniach związanych ze zdrowiem i dietą roślinną. Czasem występuję również gościnnie na różnych wydarzeniach i konferencjach nie związanych z dietami roślinnymi a psychologią, zmianą osobistą i rozwojem.

Uwielbiam rozszerzać swoją wiedzę, dlatego uczęszczam na kursy, szkolenia i konferencje z zakresu: dietetyki, rozwoju osobistego, medycyny, psychologii oraz biznesu.

Pracuję z ludźmi z różnych miejsc na świecie i z różnymi problemami. Są to głównie weganie i wegetarianie.
W swojej pracy opieram się na Evidence Based Medicine (medycynie opartej na dowodach naukowych). Nie wykonuję żadnych testów na nietolerancje i nie zalecam przyjmowania dziwnych specyfików. Węcz przeciwnie, właściwa dieta wsparta o niezbędna suplementację to podstawa.

Współpracuję na stałe z czasopismem MagazynVege i wegetariańskim przedszkolem Przygoda z naturą, stowarzyszeniami: Empatia i Szczęśliwi bez cukru oraz fundacją Viva. Piszę również artykuły dla czasopisma specjalistycznego Food Forum.

Lubię dobrą muzykę i japońskie anime.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Dieta roślinna, zarządzanie sobą , Blogger