Mój profil i współpraca

Nazywam się Iwona Kibil

Jestem dyplomowanym dietetykiem.
Kończyłam studia w SGGW w Warszawie (na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji) oraz Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, kierunek dietetyka na tym samym wydziale. Od wielu lat dietetyka jest moją pasją. 
Kolejną moją pasją jest zarządzanie sobą (self-management) oraz samorozwój. Zanim zostałam dietetykiem, przez kilka lat pracowałam w sprzedaży a obecnie staram się łączyć ze sobą elementy zarządzania, psychologii, zarządzania sobą w czasie i dietetyki.

Stale się dokształcam, gdyż wierzę, że jeżeli człowiek nie uczy się nowych rzeczy, nie żyje. Od ponad 10-lat uczestniczę w kursach i szkoleniach stacjonarnych, online, w Polsce i za granicą (kilka certyfikatów zamieściłam na stronie)
Szkolenia, w których brałam udział są m.in. z zakresu:  dietetyki (m.in. Diagnostyka medyczna w poradnictwie dietetycznym; Żywienie w cukrzycy typu I, Żywienie w cukrzycy typu II, Żywienie w chorobach tarczycy, Żywienie kobiet w czasie ciąży i małych dzieci; Żywienie w rzadkich chorobach metabolicznych; Dietetyka sportowa; Żywienie w chorobach neurologicznych i więcej); rozwoju osobistego i psychologii (m.in. Techniki łagodzenia stresu i radzenia sobie z niechcianymi emocjami; dietocoaching poziom I i II; Neuro-Linguistic Programming - Practitioner i więcej);  biznesu (Mistrz negocjacji z Brianem Tracy, Kompendium MBA; Negocjacje zawodowe; Akademia Biznesu; Sprzedaż transformacyjna; Sztuka argumentacji; Zarządzanie sobą w czasie i więcej.).

Tak się złożyło, że od kilku lat jestem freelancerem i nie wyobrażam sobie innej pracy. Prowadzę firmę Wegecentrum
Napisałam ebook'a "Weganka w ciąży", jestem współautorką książki "Uodpornij się jedząc świadomie". 

Od ponad czterech lat prowadzę warsztaty, wykłady, szkolenia oraz warsztaty kulinarne. Dowiedz się więcej o aktualnych wydarzeniach tutaj. Prowadzę wykłady i szkolenia otwarte oraz zamknięte. Występowałam gościnnie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW), Szkole Głównej Handlowej (SGH), Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS), Akademii Pedagogiki Specjalnej (APS) oraz różnych konferencjach z zakresu psychologii, przedsiębiorczości i żywienia. 

Osoby zainteresowane warsztatami lub wykładami zapraszam do kontaktu :)

Komentarze

 1. Czy kieruje się Pani TMCh czy dietetyką akademicką?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Napiszę tak, kieruję się dietetyką akademicką ale jednocześnie uwzględniam niektóre zasady TMC na prośbę pacjentów. Nie zajmuję się TMC więc jedynie na prośbę pacjentów, którzy uczęszczają do lekarzy medycyny chińskiej i widzę podstawy do stosowania tych zaleceń.

   Usuń
 2. Chętnie poczytam na blogu o diecie przy chorobie toczeń rumieniowaty układowy. Wszystkie znaki na niebie wskazuje na to, że odziedziczyłem tocznia po nieżyjącym rodzicu. Pozdrawiam K. A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za sugestię tematu. Postaram się coś napisać :)

   Usuń

Prześlij komentarz