października 21, 2017

Polecane produkty - batoniki zmiany zmiany to zmiany na dobre!

Na moim blogu znajdziecie produkty, które polecam. Polecam je szczególnie dlatego, że są przygotowane na bazie naturalnych składników, nie mają w składzie cukru, syropu glukozowo-fruktozowego czy innych nie potrzebnych dodatków. Takie firmy należy wspierać, dlatego to robię. Wszystkie produkty, które polecam znajdziecie tutaj.


Na zdjęciu poniżej przedstawiam Wam batony firmy "Zmiany Zmiany". Polecam Wam je ze względu na skład, super smak i dodatkowo rozmiar (według mnie są konkretne rozmiarowo).
Jeżeli jesteście miłośnikami słodkości (jak ja :>) i nie zawsze macie czas czy ochotę na przygotowywanie domowych słodkości, śmiało możecie sięgać po te batony! Są one przygotowane na bazie owoców suszonych i orzechów z różnymi dodatkami, więc batoniki nie należą do "dietetycznych" (mój ulubiony ma 300 kcal!), ale dla osób aktywnych fizycznie jak znalazł. Jak ktoś ma wielką ochotę na słodycze i wcina codziennie ciasteczka, to oczywiście również lepiej na takie słodycze zamienić, ale warto sprawdzić skąd ten apetyt na cukier się bierze, czy nie brakuje jakiś składników w diecie. 

Więcej informacji o batonach znajdziecie na stronie producenta www.zmianyzmiany.pl

Niektóre z tych batoników są dla mnie za słodkie, wtedy trzymam napoczęte w lodówce i podgryzam przez 3 dni, jak mam ochotę na coś słodkiego, ale batonik kompas jest w sam raz. Na drugim miejscu według mojego gustu jest batonik Kosmos. Próbowaliście już? Które lubicie najbardziej?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Dieta roślinna, zarządzanie sobą , Blogger