Rozwiązanie konkursu!

Hej! Bardzo dziękuję za wszystkie maile z odpowiedziami na pytania konkursowe:

Urzekło mnie to, że 90% osób na śniadanie je kaszę jaglaną lub owsiankę z owocami. Fajnie!
Powiem szczerze, wszystkie odpowiedzi mi się bardzo podobały, bo wiedzę że wszyscy dbacie o zdrowie i wiecie, co zrobicie w przyszłości. Odpowiedzi, które mi się najbardziej podobały są poniżej. Gratuluję zwycięzcom :D Ebook'i wyślę jutro!

Kasia Stępniewska, odpowiedzi:

1. Jutro na śniadanie zjem...kaszę jaglaną, która została po dzisiejszych wege burgerach, by nic się nie zmarnowało! Dodam mleko sojowe wzbogacone w wapń, 2 orzechy włoskie,kilka rodzynek,siemię lniane i świeże maliny z ogrodu - ostatnie w tym sezonie!
2. Za 3 miesiące będę... nadal karmiła piersią! Mimo,że mój synek przekroczy próg 6 miesięcy wiem,że moje mleko nadal będzie podstawą jego jadłospisu. To najlepsze co mogę mu podarować od siebie! 
3. Za 5 lat zrobię... mężowi na obiad indyka,a on odpowie,że to ostatni kawałek mięsa,który zje,bo sam dojrzał do momentu,w którym dieta roślinna jest dla niego jedyną opcją :)


Malwina Migdał, odpowiedzi:

1. Jutro na śniadanie zjem to, co zawsze, czyli sezonowe owoce z płatkami owsianymi (tym razem będzie to polska śliwka, brzoskwinia, świeża figa, jabłko i może kawałek banana, a do tego duża łyżka płatków owsianych, kilka orzeszków ziemnych i koniecznie cynamon!). Wypiję też kawę zbożową z niesłodzonym mlekiem sojowym. 

2. Za 3 miesiące będę obchodzić pierwsze Święta po ślubie:-) Jeszcze nie ustaliliśmy z mężem gdzie je spędzimy, ale na pewno będą to po raz kolejny święta w części wegańskie - wegańskie potrawy przygotowujemy ze względu na mnie (jestem weganką od kilku lat), ale również jako ciekawostkę dla innych członków rodziny. Mimo początkowych obiekcji, cieszą się coraz większym powodzeniem, co daje nam ogromną satysfakcję

3. Za 5 lat zrobię wszystko, żeby być dobrą mamą (niedługo planujemy rozpocząć starania o dziecko), a najlepiej będę to mogła zrobić, żyjąc w zgodzie ze sobą, dbając o siebie i o mój rozwój - i w ten sposób pokazując jak można spełniać swoje marzenia, czerpać radość z każdej chwili, dbać o swoje ciało, doceniać i szanować innych ludzi oraz być szczęśliwym z tego, co się posiada. 

Komentarze